Originální česká točená sudová limonáda

Suroviny - kvalita na 1. místě

Naší točenou sudovou limonádu vyrábíme z vysoce kvalitních surovin. Použitá voda splňuje normu pro vodu vhodnou pro přípravu kojenecké stravy.
Sirupy, použité k výrobě limonády jsou dodávány zavedenou partnerskou firmou. Ta je pro nás vyrábí na základě našich vlastních receptur, které jsou výsledkem 23 let zkušeností, vývoje a experimentování. Výrobce sirupů je držitelem certifikátu ISO 9001.
Originální českou točenou sudovou limonádu sladíme cukrem, ne umělými sladidly. Tím je zaručena výborná, osvěžující, autentická chuť.
Naše sudová limonáda neobsahuje žádně alergeny! Prohlášení o absenci alergenů naleznete zde.

Výroba limonád - 28letá tradice

Celý výrobní proces je pečlivě sledován a vyhovuje všem hygienickým a kvalitativním standardům, které vyžaduje ČZPI, pod jejímž permanentním dozorem sodovkárna limonády stáčí. Všemi kontrolami již 28 let procházíme bez problémů.

Široký sortiment našich sudových limonád

Naše sodovkárna vyrábí devět druhů sudových limonád v tradičních chutích a sodovku. Díky tomuto širokému sortimentu jsme se stali pro mnoho odběratelů nepostradatelnými (a to i vzhledem k ceně).

Limonády dodáváme v těchto oblíbených příchutích


Balení limonád naražecí hlava flach

Originální českou točenou limonádu dodáváme výhradně v KEG sudech o obsahu 50 litrů. Sudy mají pro jídelny a restaurace velikou výhodu úspory místa, levnějšího chlazení a rychlosti obsluhy. Používá se na ně plochá narážecí hlava (systém žehlička, flach, A system). Spolupracujeme s českým výrobcem výčepních zařízení firmou Lindr s.r.o.
Sudy s limonádou neskladovat na slunci!

Trvanlivost sudové limonády

Správně skladovaný nenaražený sud lze uchovávat 3 měsíce.
Po naražení a tlačení pomocí CO2 spotřebujte do 3 měsíců.
Při tlačení vzduchem nebo Biogonem se záruka neposkytuje. Směs Biogon a jiné podobné směsi nápoj kazí!

Podpora prodejesklenice

Podporu prodeje originální české točené limonády zabezpečujeme sklenicemi s vlastním logem a samolepkami zdarma za výtoč. Dále se účastníme jako spolupořadatelé a sponzoři různých hudebních akcí, zejména country, jako je třeba pořad Legendy Věnce buřtů v kytaře na výstavišti v Letňanech nebo Setkání Osad v KD Barikádníků.

Mycí tablety Larrin

Na mytí skla doporučujeme vysoce kvalitní mycí tablety LARRIN, které prodáváme jako doplňkový sortiment.

Pecet
Bez alergenů
Prohlášení o absenci alergenů zde.
Prohlášení o jakosti
a složení zde.

© Sodovkárna Neratovice, s.r.o.